Rodinný dom, 3 izbový

Táto štýlová rezidencia sa nachádza len kúsok od mora a ponúka nerušený výhľad na trblietajúce sa more. Veľký pozemok zaručuje dokonalé súkromie. Hornatý ostrov Andros, bohatý na vodné pramene a zeleň, ponúka nádherné pláže s bielym pieskom a starobylé mestá s kľukatými uličkami a vystavenými palácmi.

Vila pozostáva z dvoch hlavných domov, z ktorých každý má veľkú obývaciu izbu s krbom, jedáleň, kuchyňu a 2 priestranné spálne s kúpeľňami. Všetky izby a okná majú výhľad na more. Dispozíciu dopĺňa samostatná spálňa pre hostí s kúpeľňou, pracovňa/kancelária v hornej časti objektu, apartmán pre personál a skladové a hospodárske priestory. Bazén je obklopený veľkými terasami s pergolami a zatienenou jedálenskou časťou.

K vybaveniu patrí klimatizácia vo všetkých miestnostiach, ústredné kúrenie, generátor a automatické zavlažovanie záhrady.

Dom sa nachádza v miernom svahu na západnom pobreží ostrova Andros, 12 km od prístavu so spojením do Atén a len 5 km od tradičnej dedinky Batsi s nádhernou prímorskou atmosférou, najkrajšou plážou ostrova, Golden Beach, a množstvom reštaurácií ponúkajúcich miestne špeciality.

Úžitková plocha 334 m2, pozemok 4 073 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103276
 • Predajná cena
  1 269 841 €
 • Pozemok
  4 073 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Kyklády

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.