Rodinný dom, 4 izbový

Táto moderná vila s očarujúcou polohou na svahu vysoko nad morom sa môže pochváliť nádherným výhľadom na východné pobrežie polostrova Attika neďaleko Maratónu. Vila je plne vybavená a pripravená na okamžité používanie.

Vnútorný priestor ponúka pohodlnú otvorenú obývaciu izbu s krbom, kuchyňu a jedálenský kút, 4 útulné spálne a 3 kúpeľne. V prípade potreby je možné dom rozšíriť o ďalších 140 m2.

Vila bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2023. Interiér bol navrhnutý v neutrálnych tónoch, vybavenie zahŕňa bezúdržbovú kuchyňu a raňajkový bar, vstavané stropné svietidlá, vstavané skrine v spálňach a okná s vnútornými žalúziami. Záhrada je ľahko prístupná cez niekoľko chodníkov a krytá terasa a bazén poskytujú krásny výhľad na more. V záhrade s rozlohou viac ako 1 000 m2 rastú stredomorské rastliny a stromy.

Oblasť okolo Marathonu je jedným z najživších gréckych ekosystémov s lesmi, plážami a hniezdiskami sťahovavých vtákov. Malebná lokalita s antickými ruinami ponúka širokú škálu outdoorových aktivít a príjemných miest na stravovanie, pričom je veľmi dobre dostupná z Atén.

Úžitková plocha 150 m2, pozemok 1 078 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103279
 • Predajná cena
  912 216 €
 • Pozemok
  1 078 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Marathón

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.