Rodinný dom, 6 izbový

Priestranný 6-izbový rodinný dom s wellness zónou, krytým bazénom, vlastným domácim kinom a japonskou záhradou s jazierkom ponúka jedinečné bývanie v tichom prostredí vyhľadávanej lokality Horského parku. 

Hlavná obytný priestor tvorí kuchyňa, obývacia izba s jedálenskou časťou, hlavná spálňa so šatníkom a en-suite kúpeľňou. Z otvoreného obývacieho priestoru je vstup do záhrady. Horné podlažie domu tvorí nočná časť, ktorá disponuje 3 spálňami, pracovňou, šatníkom a kúpelne s toaletou. Každú spálňu navyše dopĺňa terasa alebo balkón. Samotné prízemie domu tvorí priestranná dvojgaráž, nad ktorou sa nachádza krytý bazén s wellness zónou, miestnosťou pre domáce kino a práčovňou

Súčasťou vybavenia domu sú hliníkové okná s exteriérovými žalúziami, podlahové kúrenie, rekuperácia, dizajnové kuchyňské vybavenie značky De Dietrich a Miele, alarm, kamerový systém, videovrátnik, tepelné čerpadlo s plynovým kotlom. 

Architektonicky vydarená japonská záhrada s kvalitným grilom je dekorovaná okrasnými sochami a udržiavaná automatickým zavlažovaním

Poloha rezidencie je zasadená do krásneho a dokonale pokojného miesta blízko Horského parku, ktorý je pretkaný turistickými aj cyklistickými trasami pre milovníkov športu a prírody. Všetka občianska vybavenosť je v krátkej dojazdovej vzdialenosti, pár minút jazdy sú vzdialené i materské či základné školy. Autom sa dá rýchlo napojiť na blízke centrum Bratislavy aj kľúčové dopravné tepny, neďaleko domu je i autobusová zástavka.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  103397
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  -
 • Zastavaná plocha
  234 m²
 • Záhrada
  367 m²
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  B
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.