Barrio Parque, Buenos Aires | 1
Barrio Parque, Buenos Aires | 2
Barrio Parque, Buenos Aires | 3
Barrio Parque, Buenos Aires | 4
Barrio Parque, Buenos Aires | 5

Rodinný dom

Úžitková plocha 885 m2, pozemok 552 m2

Buenos Aires, Pampa

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Historická, veľmi vkusná vila francúzskeho štýlu je zasadená do Barrio Parque, prémiovej rezidenčnej štvrti Buenos Aires - preslávenej ambasádami a súkromnými rezidenciami. Vila bola postavená v roku 1929, v roku 2002 prešla kompletnou rekonštrukciou a aj dnes sa tak môže pochváliť pôvodnými architektonickými prvkami.

Dom má priestrannú obývaciu izbu prepojenú s formálnou jedálňou, ktorej dominantou je veľké zakrivené schodisko, ďalej priestrannú kuchyňu s ostrovčekom a jedálenským kútom, rodinnú izbu, hlavnú spálňu (vrátane kúpeľne, 2 šatní, pracovného priestoru a balkóna) a 3 priestranné spálne s kúpeľňami a balkónmi. Podzemné podlažie poskytuje 2 izby pre gazdinú / správcu domu, saunu, práčovňu a priestor na žehlenie. Pred domom je priestranná veranda s vyhrievaným bazénom a grilom a parkovanie pre 4 autá.

Kompletne vybavený interiér je zariadený v tom najvyššom štandarde, nájdete tu tiež domáce kino, podlahové aj centrálne kúrenie, klimatizáciu, drevené podlahy zo slavónskeho duba a dvojité stropy.

Pozemok 552 m2 - z toho záhrada 254m2, plocha domu 885 m2.

Cena Cena na vyžiadanie
Úžitková plocha 885 m2
Záhrada 254 m2
Pozemok 552 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 28575

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.