Mykonos , Mykonos | 1
Mykonos , Mykonos | 2
Mykonos , Mykonos | 3
Mykonos , Mykonos | 4
Mykonos , Mykonos | 5
Mykonos , Mykonos | 6
Mykonos , Mykonos | 7

Rodinný dom

Úžitková plocha 472 m2, pozemok 1 248 m2

Mykonos, Južný Egeis

Z tejto jedinečnej vily situovanej priamo na pláži gréckeho ostrova Mykonu budete mať priamy vstup na súkromnú pláž a nádherné výhľady na more aj blízke ostrovy Delos, Syros a Tinos.

Vila s interiérom so 472 m2 vyniká čistými architektonickými líniami a priestrannými izbami. Prízemie sa skladá z hlavnej recepcie s obývacou izbou a jedálňou, plne vybavenej kuchyne, dvoch en-suite spální pre hostí (s kúpeľňami), samostatným štúdiom pre zamestnancov, WC pre hostí a práčovne / komory. Na hornom poschodí sú dve ďalšie spálne (obe s kúpeľňou), hlavný apartmán sa potom nachádza na najvyššom poschodí a má priestrannú kúpeľňu s veľkými oknami a úchvatnými výhľadmi.

Interiér zahŕňa vysoko kvalitné vybavenie ako sú drevené doskové podlahy, obloženie z lokálneho kameňa krásne ladiace s bielymi stenami, atraktívne svietidlá, klimatizáciu alebo kúrenie. Veľké terasy okolo domu ponúkajú prelivový bazén a zastrešené posedenie a tvoria tak priamo impozantné miesto pre dni aj pokojné večery strávené sledovaním západu slnka. Kamenné schody na záhrade vás zavedú na jednu z mála súkromných pláží ostrova.

Vila leží necelých desať minút jazdy od mesta Mykonos aj letiska a je ideálnym miestom pre rodinný život i zábavu.

Vila: 472 m2; Rozloha: 1 248 m².

Cena predané
Úžitková plocha 472 m2
Pozemok 1 248 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 29071

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.