Corfu, Korfu | 1
Corfu, Korfu | 2
Corfu, Korfu | 3
Corfu, Korfu | 4
Corfu, Korfu | 5

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 475 m2, pozemok 10 000 m2

Korfu, Jónske ostrovy

Táto moderná vila sa nachádza na vyhľadávanom ostrove Korfu, zasadená do pokojného a romantického prostredia sviežich svahov so starými olivovými a cypruštekovými stromami. Miesto sa chváli úchvatnými výhľadmi na záliv Gouvia i mesto Korfu.

Vila na pozemku s rozlohou 10.000 m2 má na hlavnej úrovni vstupné foyer, dvojposchodový salónik s krbom, plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a 3 spálne. Všetky hlavné izby majú prístup na krytú verandu a k nádhernému nekonečnému bazénu, ktorý je obklopený terasou z teakového dreva. Horné podlažie vily zahŕňa veľký apartmán so spálňou a krbom, šatňu, kúpeľňu a 2 verandy s výhľadom na pevnosť Korfu.

Súčasťou je tiež uzavretá garáž pre 2 autá, vlastná studňa a ústredné kúrenie. Táto čarovná vila bude vašim miestom pre únik od okolitého sveta a napriek tomu v rýchlom dosahu od mesta Korfu i medzinárodného letiska, ktoré sú vzdialené iba 15 km.

Vila: 475 m2; Rozloha: 10 000 m2.

Cena € 990 000
Úžitková plocha 475 m2
Pozemok 10 000 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 29080

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.