Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Villa La Sata je impozantný plážový komplex mimoriadnej kvality posadený na útese Playa Flamingo v exkluzívnom rezorte Guanacaste, na Kostarike. Nádherné výhľady z vily na priezračné vody Flamingo Bay a biele piesočné pláže sú, jednoducho povedané, neprekonateľné.

Sídlo v Stredomorskom štýle zahŕňa dom so štyrmi spálňami, hosťovský dom s dvoma spálňami a vrátnicu tiež s dvoma spálňami, všetky starostlivo naplánované pre uvoľnený tropický životný štýl. Prepracovaný systém skladacích sklenených stien umožňuje vnútorným priestorom voľne splynúť s vonkajšími. Medzi najznamenitejšie prvky interiéru patria Grécke travertínové podlahy, ručne vyrábaná kuchynská linka zo vzácnych tvrdých drevín, kuchyňa na profesionálnej úrovni, veľkolepé schodisko a dvojdverový výťah, automatizovaný systém osvetlenia, centrálna klimatizácia, bezpečnostný systém a ďalšie.

Vonku, na streche domu pre hostí, nájdete jedálenský pavilón. Ďalej vonkajšie priestory ponúkajú nekonečný bazén, nádvorie a strešnú terasu s výhľadom 180 stupňov, ktorý zahŕňa výhľad na Tichý oceán od západného výhľadu na ostrovy Catalina, cez zátoku Conchal a Cape Velas na juhu, až ku kopcom tropického lesa na východe. Súkromné schodisko sa spúšťa cez ovocný sad medzi kvetmi ibišteka a mangrove do túžobne vyzerajúcej bielej piesočnatej pláže.

La Sata svojou polohou prináša nádhernú klímu, nedotknuté pláže, príjemných ľudí a bezkonkurenčnú biodiverzitu, vrátane hojnej morskej fauny a možnosti jedného z najlepších hlbinných rybolovov na kontinente. Dokonalo umiestnená uprostred pôvabnej mnohonárodnostnej komunity Flamingo Bay, je La Sata vzdialená 30min od Tamarindo a hodinu pohodlnej jazdy od medzinárodného letiska.

Interiér: 1 114m²
Pozemky: 2 306m²

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  1 114 m²
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  2 306 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  29968
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Guanacaste

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.