Greve in Chianti, Florence | 1
Greve in Chianti, Florence | 2
Greve in Chianti, Florence | 3
Greve in Chianti, Florence | 4
Greve in Chianti, Florence | 5

Rodinný dom

Úžitková plocha 1 287 m2, pozemok 355 000 m2

Florence, Toskánsko

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Preslávené vinárstvo uprostred kopcov oblasti Chianti Classico neďaleko Florencie produkuje vysoko kvalitné vína DOCG a vďaka pár renováciám sa môže stať prosperujúcou vinárskou firmou.

Nehnuteľnosť vyžadujúca rekonštrukciu zahŕňa niekoľko budov. Hlavná budova o 544 m2 ponúka dva apartmány s piatimi izbami a dvoma kúpeľňami. Priestor ďalšej budovy (215 m2) má tiež miesto pre ďalšie apartmány a lodžiu. Zvyšok budov je venovaný procesu výroby vína, vrátane baliarne a zásobníkov.

Nehnuteľnosť s rozlohou 35,5 ha zahŕňa 15 hektárov viníc, 10 hektárov olivového hája, ornú pôdu, lesy a nevyužitú pôdu, ktorá môže byť použitá na vysádzanie ďalších viníc. Vinárstvo produkuje odrody Merlot a Chardonnay, jeho fľaše sa predávajú po celom svete.

Projekt pre novú a efektívnejšiu vínnu pivnicu je už schválený. Akonáhle bude vinárstvo rozšírené a zrenovované, bude mať kapacitu vyrobiť 93 000 fliaš vína ročne a predstavuje tak obrovský obchodný potenciál. Obytné časti, ktoré je taktiež potrebné zrekonštruovať, predstavujú skvelú príležitosť navrhnúť si domov vašich snov.

Interiér 1 287 m2, pozemok 35,5 m2.

Cena Cena na vyžiadanie
Úžitková plocha 1 287 m2
Pozemok 355 000 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 30815

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.