Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 1
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 2
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 3
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 4
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 5
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 6
Monte Santa Maria Tiberina, Perugia | 7

Rodinný dom

Úžitková plocha 250 m2, pozemok 17 000 m2

Perugia, Umbria

Plne vybavená vila posadená na kopci nad bohatým talianskym údolím rieky Tiber posiatym rozkvitnutými lúčnymi kvetmi dodá energiu a poskytne útočisko budúcemu majiteľovi.

Pôvodná hospodárska budova bola starostlivo zrenovovaná a teraz ponúka 250 m2 vnútornej plochy a celkom 8 obytných miestností. Originálny ráz nehnuteľnosti zostal vďaka citlivej rekonštrukcii zachovaný a poctivé remeslo obohatené o nadštandardné materiály súčasnosti. K pozemku o veľkosti 17 000m2 s udržiavanou záhradou a vonkajším bazénom vedie dláždená cesta.

V prízemí vily sa rozprestiera kuchyňa s jedálenským kútom, útulná obývacia izba a jedna spálňa. Do prvého poschodia vedú robustné drevené schody ladiace s masívnymi odkrytými drevenými trámami na stropoch oboch podlaží. Prvé poschodie otvára druhá obývacia izba s krbom, nasleduje pracovňa, dve spálne a kúpeľňa s vaňou a terakotovou dlažbou. Vila je obklopená dláždenou terasou vhodnou pre organizovanie spoločných večerí či relaxáciu v tieni pod vzrastlou flórou.

Nehnuteľnosť vďaka svojmu umiestneniu v srdci perugiánkých polí a lúk ponúka to najlepšie z talianskeho vidieka vrátane neďalekého mesta Perugia presláveného romantickými výhľadmi na krajinu, históriou a výrobou čokolády.

Interiér 250 m2, pozemok 17 000 m2.

Cena € 359 000
Úžitková plocha 250 m2
Pozemok 17 000 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 30839

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.