Staré Mesto - Bratislava I | 1
Staré Mesto - Bratislava I | 2
Staré Mesto - Bratislava I | 3

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 287 m2, pozemok 383 m2

Bratislava I, Staré Mesto

Extravagantne zariadená priestranná päťizbová vila v tichom prostredí lukratívnej časti Horského parku v Starom meste.

Rodinná trojpodlažná vila s balkónom a veľkou terasou o rozlohe 67,50 m2 ponúkajúcou priestor na kvetinovú výsadbu a príjemný relax s výhľadom do okolitej prírody. Netradične dispozične riešená vila pozostáva z hlavnej obývacej izby s otvorenou loftovou galériou, dvoch menších útulných izieb s krbom, spálne, presvetlenej kuchyne s veľkým oknom a z priestrannej kúpeľne s rohovou vaňou a sprchovacím kútom. K štandardu vybavenia vily patria kvalitné drevené okná, drevené podlahy, dlažba, mramorové schodisko a vlastný plynový kotol. Všetky inžinierske siete rovnako ako uzatvorený dvor pre pohodlné a bezpečné parkovanie je samozrejmosťou.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a ľahkú dostupnosť, len 2 km od historického centra mesta. V blízkosti sa nachádza obľúbený Horský park s historickou Horárňou, ktorý predstavuje prírodnú oázu pokoja uprostred Starého Mesta. Patrí k najstarším verejným parkom v Bratislave a kombinuje pôvodnú lesnú prírodu a jednoduchú dostupnosť. Je ideálnym miestom odpočinku, relaxu a zábavy pre rodiny s deťmi a športovcov.

Interiér 210 m2, zastavaná plocha 105 m2, záhrada 278 m2, pozemok 383 m2, terasa 67,5 m2, balkón 9 m2

Fotky domu poskytneme konkrétnym záujemcom na vyžiadanie.

Cena € 850 000
Úžitková plocha 287 m2
Terasa 68 m2
Balkón 9 m2
Zastavaná plocha 105 m2
Záhrada 278 m2
Pozemok 383 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 31455

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.