Kunice, Kunice - Praha-východ | 1
Kunice, Kunice - Praha-východ | 2
Kunice, Kunice - Praha-východ | 3
Kunice, Kunice - Praha-východ | 4
Kunice, Kunice - Praha-východ | 5
Kunice, Kunice - Praha-východ | 6
Kunice, Kunice - Praha-východ | 7
Kunice, Kunice - Praha-východ | 8

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 1 438 m2, pozemok 1 406 m2

Praha-východ, Kunice, Kunice

Jedinečná nízkoenergetická rodinná vila s výhľadom priamo do lesov prírodného parku práve vzniká na veľkom rohovom pozemku v novej rezidenčnej zástavbe obce vzdialenej 15 km od juhovýchodného okraja Prahy. Dokončenie je plánované na jar 2020.

Podľa architektonickej štúdie bude dom rozčlenený na vzdušný a svetlý obytný priestor s terasou, ďalej nadväzujúcu, avšak zároveň funkčne oddelenú kuchyňu so vstupom na juhozápadnú terasu, jedáleň, hlavnú spálňu s en-suite kúpeľňou, ďalšie 2 spálne, kúpeľňu, zádverie, spojovaciu chodbu a galériu využiteľnú ako pracovňu, prípadne relaxačný priestor. Interiér je prirodzene prepojený s exteriérom, na obytný priestor a hlavnú spálňu zvonku tesne prilieha jazierko, ostatné spálne majú vstupy do záhrady.

K štandardu vybavenia patria napríklad podlahy z prírodného kaňonového duba a veľkoformátových dlaždíc, podlahové vykurovanie vykurovacími fóliami Heatflow, okná "od podlahy k stropu" s trojsklami a plastohliníkovými rámami, interiérové ​​dizajnové dvere Prüm, chytré ovládanie osvetlenia Loxone alebo rekuperačná jednotka. Parkovanie vo dvojgaráži.

Dom sa nachádza v obci 15 minút jazdy od okraja Prahy, v krásnej zvlnenej zalesnenej krajine na kraji prírodného parku Velkopopovicko. V obci je materská a základná škola, predajňa potravín, reštaurácie a zámok Berchtold s upraveným parkom. Ďalšia občianska vybavenosť sa nachádza v neďalekých Veľkých Popoviciach dostupných autobusom. Tým možno tiež dôjsť k železničnej stanici Stránčice, odkiaľ jazdia vlakové spoje na Hlavní nádraží. Miesto má ľahké napojenie na diaľnicu D1 aj Mestský okruh.

Interiér 225,95 m2, garáž 42,03 m2, terasy 25,4 m2, zastavaná plocha 270,09 m2, záhrada 1136 m2, pozemok 1 406 m2.

Cena € 875 190
Úžitková plocha 1 438 m2
Terasa 34 m2
Zastavaná plocha 270 m2
Pozemok 1 406 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 33999
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.