Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 6 izbový

Luxusná, kompletne vybavená rekreačná vila s vonkajším bazénom, dychberúcimi výhľadom na oceán a 5 spálňami sa nachádza na exkluzívnom mieste Santikhiri na juhozápadnom ostrove Koh Samui.

Dvojpodlažná centrálna budova obsahuje 2 spálne pre hostí s vlastnou kúpeľňou. Vonku, pár krokov od bazéna, je vápencová terasa a šatník. Samostatný priestor na prízemí je určený na vonkajšiu kuchyňu s grilom, barom a jedálenským kútom. Medzi hlavným domom a vilou v zadnej časti záhrady je nádherné miesto pre čajové pikniky alebo meditáciu.

V druhom poschodí hlavnej budovy je otvorený obývací a jedálenský priestor s ručne vyrábanými svietidlami a slameným stropom orámovaným masívnymi trámami. K vybaveniu patria podlahy Mai Maca, starožitné stoly, tibetský nábytok, obklady z sekvojového dreva, balijské stolíky z teakového dreva, sisalové koberce a pohovky vyrobené na mieru. Vedľa hlavného domu stojí ďalšie 2 vily s vlastným príslušenstvom. V prízemí je obývacia izba, horné spálne sú vybavené posteľami.

Vila je súčasťou privátneho komplexu Santikhiri zahŕňajúcom 19 domov, komunitné záhrady, spoločný bazén a veľký salónik na jogu. Komplex má nepretržitú bezpečnostnú službu a správca. V dosahu funguje obľúbené wellness centrum Kamalaya Wellness Sanctuary a Holistic Spa Resort. Vyhlásená pláž NIKKI je vzdialená asi 25 minút. V tunajšej rybárskej dedine si môžete užiť pešiu promenádu ​​lemovanú mnohými butikmi a reštauráciami.

Interiér 900 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  900 m²
 • Pivnica
  -
 • Parkovanie
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34811
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Surat Thani

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.