Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Luxusná vila s 8 spálňami, 8 kúpeľňami, veľmi príťažlivým moderným štýlom architektúry a bujnou tropickou záhradou sa nachádza 15 minút od mesta Pattaya situovaného na východnom pobreží Thajského zálivu. Lokalita ponúka možnosti na potápanie, golf aj bohatý nočný život.

Obývačka s jedálňou, kuchyňa i 8 spální doprajú pocit voľnosti, dostatok priestoru a prepojenie so záhradou.

Pod dohľadom jedného z najlepších dizajnérov v Bangkoku prešli priestory rozsiahlou dvojročnou renováciou, ktorá bola dokončená na jar r. 2019. Na podlahách je masívne drevo a mramor, štýlový, ručne vyrábaný interiérový a exteriérový nábytok v špičkovej kvalite zaisťuje dokonalé pohodlie.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnom prostredí ako stvorenom k ​​odpočinku. Zároveň leží menej ako 90 minút jazdy juhovýchodne od rušného Bangkoku. Najnavštevovanejšie turistické centrum v Thajsku Pattaya, vyhlásené rušným denným i nočným životom, je vzdialené 15 minút jazdy. V okolí fungujú malé obchody a reštaurácie i trhy s potravinami. V blízkosti je miestny chrám a jazero Mabprachan. Svetoznáma pláž Pattaya je vzdialená menej ako 20 minút jazdy, k pláži Jomtien možné dôjsť tiež za menej ako pol hodiny a na pláž Bang Saray za 30 minút.

Interiér 1 092,56 m2, celková plocha 1 828,59 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  1 093 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34953
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Pattaya

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.