Antiparos | 1
Antiparos | 2
Antiparos | 3
Antiparos | 4
Antiparos | 5

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 166 m2, pozemok 1 010 m2

Antiparos, Južný Egeis

Krásny samostatný dom sa nachádza na juhovýchodnom pobreží pokojného ostrova Antiparos neďaleko pláže Soros v komornom rezidenčnom komplexe s iba tromi domami. Vila s nerušenými výhľadmi na morskú hladinu stojí len pár krokov od mora.

Plocha 166 m2 je rozdelená na pohodlnú obývaciu izbu s jedálňou, otvorenou kuchyňou a terasou, 3 spálne - každá s vlastnou kúpeľňou, a miestnosť pre personál s kúpeľňou. Záhrada o rozlohe 1 010 m2 má vo svojom strede veľký súkromný bazén a terasu s pergolou pre stolovanie i odpočinok.

Veľké okná s typickými modrými okenicami ponúkajú výhľad na morskú hladinu, pri dobrej viditeľnosti až na ostrovy Ios, Sikinos a Iraklia. Exteriér aj svetlý a vzdušný interiér vynikajú jednoduchým, ale zároveň pohodlným dizajnom. Súčasťou vybavenia je dlažba, vstavané skrine, stropné ventilátory. Kvitnúce kríky a stromy na záhrade poskytujú tieň a súkromie.

Len pár krokov od domu sa nachádza pláž či vynikajúca reštaurácia. Na ostrove s bohatou históriou a kultúrou, ležiacom v centre súostrovia Kyklady, možno preskúmať kvapľovú jaskyňu alebo zrúcaninu stredovekého hradu Kastro. Nájdete tu očarujúce malé obchody, kaviarne, reštaurácie a mnoho krásnych pláží.

Interiér 166 m2, záhrada 1 010 m2.

Cena € 800 000
Úžitková plocha 166 m2
Pozemok 1 010 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36486

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.