Istria - Istria | 1
Istria - Istria | 2
Istria - Istria | 3
Istria - Istria | 4
Istria - Istria | 5
Istria - Istria | 6

Rodinný dom 4 izbový

Úžitková plocha 184 m2, pozemok 634 m2

Istria, Istria

Malebný rustikálny dvojdom sa nachádza v novom developerskom projekte tvorenom 10 vilami a 2 dvojdomami na krásnom mieste západného pobrežia Istrie, len pár minút jazdy od najbližšej pláže.

Ponúkaná polovica dvojdomu obsahuje 4 spálne (3 s en-suite kúpeľňami), priestrannú otvorenú obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Z krytej terasy v hornom podlaží je výhľad na blankytnú morskú hladinu, na dolnej terase je vonkajšia jedáleň.

Súčasťou vybavenia je klimatizácia, vlastný bazén, vonkajšie ohnisko alebo zabezpečovacie zariadenie.

Na západnom pobreží Istrie sa nachádza množstvo obľúbených letovísk s historickou aj kultúrnou hodnotou: napríklad Novigrad, Poreč, Rovinj a predovšetkým Pula. Ďalej je tu krásna príroda, otvorené more a pláže s priezračnou vodou. Aj preto tu vzniká množstvo moderných veľkých i komorných hotelových komplexov. K výhodám sa radí aj dobrá dojazdová vzdialenosť, z Prahy je trasa dlhá necelých 800 km.

Celková zastavaná plocha 184 m2, z toho interiér 142 m2 a kryté terasy 42 m2.

Cena € 660 000
Úžitková plocha 184 m2
Pozemok 634 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 37016

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.