Istria - Istria | 1
Istria - Istria | 2
Istria - Istria | 3
Istria - Istria | 4

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 226 m2, pozemok 701 m2

Istria, Istria

Novostavba malebnej vily v rustikálnom štýle sa nachádza v developerskom projekte tvorenom 10 vilami a 2 dvojdomami na krásnom mieste západného pobrežia Istrie, len pár minút jazdy od najbližšej pláže.

Vila poskytuje 4 spálne s en-suite kúpeľňami, priestrannú otvorenú obývaciu izba, jedáleň a kuchyňu. Z krytej terasy v hornom podlaží je výhľad na blankytnú morskú hladinu, dolná terasa je vyhradená pre vonkajšiu jedáleň.

Súčasťou vybavenia je klimatizácia, vyhrievaný bazén, vonkajšie ohnisko alebo zabezpečovacie zariadenie.

Na západnom pobreží Istrie s krásnou prírodou a priezračným morom sa nachádza množstvo obľúbených letovísk s historickou aj kultúrnou hodnotou: napríklad Novigrad, Poreč, Rovinj a predovšetkým Pula. K výhodám patrí aj dobrá dojazdová vzdialenosť, Praha je vzdialená necelých 800 km.

Celková zastavaná plocha 226 m2, z toho interiér 173 m2 a kryté terasy 54 m2.

Cena € 860 000
Úžitková plocha 226 m2
Pozemok 701 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 37017

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.