Connecticut, Guilford | 1
Connecticut, Guilford | 2
Connecticut, Guilford | 3
Connecticut, Guilford | 4
Connecticut, Guilford | 5
Connecticut, Guilford | 6

Vila

Úžitková plocha 308 m2, pozemok 1 335 m2

Guilford, Connecticut

€ 1 364 921

Do obľúbených Zaujíma ma

Krásny dom na Long Islande sa môže pochváliť výhľadom na oceán v prednej i zadnej časti. Budova s ​​typickým šindľovým obkladom je súčasťou prestížneho klubu Sachem's Head Association. Jeho členovia môžu využívať privátnu pláž, dom má aj svoje vlastné prístavisko.

Dom o rozlohe 308 m2 bol pôvodne lodenicou. Profesionálnou premenou vznikla dispozícia s 4 pohodlnými spálňami a 2 kúpeľňami. Hlavná spálňa má výhľad na Long Island Sound, ďalšie 2 spálne smerujú k zátoke. Jedna má malú súkromnú terasu a štvrtá ponúka výhľad na oceán i na záliv. Kuchyňa je vybavená skrinkami z čerešňového dreva, žulovými doskami, chladničkou Miele a ďalšími spotrebičmi. Obývačku zútulňuje krb a v pracovni je vstavaná knižnica.

Po príchode z plávania je možné využiť vonkajšiu sprchu, vychutnať si šálku kávy na dvojúrovňovej terase, posadiť sa a sledovať západ slnka. To všetko a ešte oveľa viac ponúka tento slnečný dom. Necelých 5 kilometrov od historického centra mesta Guilford Green, kde sa nachádzajú rôzne butiky a reštaurácie. Blízko je na hlavné trasy, diaľnicu a prímestskú železnicu. 90 minút trvá cesta do NYC, 2,5 hodiny do Bostonu.

Interiér 308 m2, pozemok 1 335 m2. Nehnuteľnosť predáva PageTaft.

Cena € 1 364 921
Úžitková plocha 308 m2
Pozemok 1 335 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 38439

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.