Smíchov - Praha 5 | 1
Smíchov - Praha 5 | 2
Smíchov - Praha 5 | 3
Smíchov - Praha 5 | 4
Smíchov - Praha 5 | 5
Smíchov - Praha 5 | 6
Smíchov - Praha 5 | 7

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 257 m2, pozemok 693 m2

Praha 5, Hlavné mesto Praha

€ 1 348 183

Do obľúbených Zaujíma ma

Ponúkame na prenájom trojpodlažný rodinný dom s pekne upravenou záhradou s vysokými stromami, situovaný v pokojnej rezidenčnej štvrti v Prahe 5 na Smíchove, oblasť Malvazinky, neďaleko parku Na Farkáně. Lokalita plná zelene v rýchlom dosahu komerčných centier Anděl a Waltrovka, Francúzskych a Nemeckých medzinárodných škôl a staníc metra Jinonice a Radlická.

Prízemie: svetlá obývacia izba s jedálňou, barovým kútom a vstupom na terasu a do záhrady, plne vybavená kuchyňa so špajzou, toaleta, vstupná hala. Medziposchodie: terasa. 1. poschodie: 3 spálne (jedna s balkónom), kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta. Podzemie: šatník, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, technické zázemie, skladové priestory, zadný vstup do domu, vstup do garáže.

Okná sú plastové s vnútornými žalúziami, podlahy drevené plávajúce. Drevo je použité aj na obloženie jedálne a baru. K príjemnej atmosfére prispieva funkčný krb, podestu ozvláštňuje stena s vitrážovým sklom. Interiér ponúka dostatok úložných priestorov, v dome je zriadený alarm a satelitné TV pripojenie. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol. Okrem garáže je možné zaparkovať aj na pozemku.

Lokalita plná zelene sa rozkladá v pešom dosahu novej štvrti s bohatou ponukou služieb Waltrovka. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sú medzinárodné školy Lycée Français de Prague a Deutsche Schule Prag alebo waldorfská základná škola. Dopravné spojenie zabezpečuje autobus z blízkej zastávky, v dochádzkovej vzdialenosti cez park je tiež stanica metra Radlická alebo Jinonice. Pri cestách autom sa dá rýchlo napojiť na tunelový komplex a Južnú spojku. Oblasť obklopujú 2 rozsiahle prírodné parky - Prokopské a Dalejské údolie a Košíře-Motol.

Úžitková plocha 257 m2, zastavaná plocha 121 m2, záhrada 572 m2, pozemok 693 m2.

Cena € 1 348 183
Úžitková plocha 257 m2
Zastavaná plocha 121 m2
Záhrada 572 m2
Pozemok 693 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB F
Referenčné číslo 39037

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.