Říčany, Brno - venkov - Brno | 1
Říčany, Brno - venkov - Brno | 2
Říčany, Brno - venkov - Brno | 3
Říčany, Brno - venkov - Brno | 4
exkluzívne

Rodinný dom 5 izbový

Úžitková plocha 267 m2, pozemok 1 224 m2

Brno, Jihomoravský kraj

€ 1 215 318

Do obľúbených Zaujíma ma

Veľmi nevšedná a originálna novostavba vily navrhnutá známym architektom. "Sunset vila" otvorená slnku a prírode je určená pre náročnú rodinu, ktorá ocení nadčasovú architektúru, flexibilný interiér aj záhradu navrhnutú tak, aby umocnila genius loci miesta malej tradičnej obce v blízkosti Brna. Počiatok výstavby máj 2021, predpokladaný termín dokončenia r. 2022.

Do vstupnej úrovne je zasadený obývací priestor s čiastočne oddelenou kuchyňou, prepojený so záhradnou terasou, ďalej šatník, kúpeľňa, práčovňa, špajzu a zádverie s priamym vstupom do garáže. Na poschodí je naplánovaná hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou a walk-in šatníkom, ďalšie 3 spálne s centrálnou kúpeľňou, pracovňa a schodisková hala.

Murovaná stavba bude mať drevohliníkové okná značky Janošík s predokennými žalúziami, drevohliníkové vstupné dvere, interiérové ​​dvere Sapeli, vyhrievané podlahy s keramickou dlažbou a vinylovými dielcami, vykurovanie plynovým kondenzačným kotlom a klimatizáciu. Automaticky zavlažovaná záhrada od záhradných architektov ponúkne vďaka výhľadu na lesy a kostol pocit pokoja i veľkej anonymity. Pozemok bude funkčne rozdelený na 3 zóny: jedálenská časť pri kuchyni domu, relaxačná časť s bazénom a miestom pre grilovanie, najnižšia časť určená pre športové aktivity a detské hry. Záhradu bude udržiavať automatická kosačka, v ponuke je tiež možnosť celoročnej údržby (starosť o zeleň, upratovanie snehu a pod. formou centrálneho dispečingu 24/7). Súčasťou vily bude vínna pivnica, parkovanie pre 2 autá bude zabezpečené v garáži, ďalšie 4 parkovacie miesta vzniknú na pozemku.

Malebná dedinka Říčany, ktorej dominanta je barokový kostol sv. Petra a Pavla, je obklopená zalesnenými kopcami s turistickými trasami aj cyklotrasami. V obci funguje materská a základná škola, pošta, predajňa potravín alebo lekáreň. K ľahkej dostupnosti prispieva nájazd na diaľnicu D1, centrum moravskej metropoly je vzdialené iba 17 km pohodlnej jazdy.

Úžitková plocha 267 m2, zastavaná plocha 220 m2, záhrada 1 004 m2, pozemok 1 224 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype a pod.

Cena € 1 215 318
Úžitková plocha 267 m2
Zastavaná plocha 220 m2
Záhrada 1 004 m2
Pozemok 1 224 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 39118
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.