Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Bezbariérový, nadštandardne riešený rodinný dom z 2012 sa rozkladá uprostred rozľahlej záhrady zaručujúcej súkromie, na dokonale pokojnom mieste prémiovej rezidenčnej štvrti v blízkosti Průhonického zámockého parku.

Veľkoryso poňatá dispozícia bungalovu ponúka 3 spálne, viac ako päťdesiatmetrový obytný priestor s nadväzujúcou kuchyňou a jedálňou (z ktorej môže vzniknúť ďalšia spálňa), 2 šatníky, 2 kúpeľne, samostatnú toaletu, technickú miestnosť/práčovňu a garáž.

Na podlahách je španielska dlažba a drevo, okná sú drevené s dvojsklami a elektricky ovládanými vonkajšími žalúziami. Kuchynská linka je bohato vybavená vstavanými spotrebičmi Siemens (vrátane grilu, parnej a elektrickej rúry, kávovaru, ohrevnej zásuvky, mikrovlnnej rúry aj americkej chladničky so zásobníkom na ľad). Obývacia izba zútulňuje krb, vykurovanie je riešené ako podlahové v kombinácii s radiátormi, zdrojom tepla je plynový kotol. Hlavná spálňa je klimatizovaná, krytý bazén vyhrieva tepelné čerpadlo. Okrem garáže je možné parkovať aj na 2 vonkajších státiach. Dom stráži alarm a kamera pri vstupnej bránke. Veľká záhrada je rozdelená na úžitkovú a okrasnú časť, rastú tu aj ovocné stromy. Vyrastené stromy lemujúce pozemok zaisťujú úplné súkromie. Automatická závlaha studničnou vodou a dažďovou vodou z retenčných nádrží.

Pokojná lokalita s krátkou dojazdovou vzdialenosťou ku všetkému potrebnému je ideálna pre spokojné rodinné bývanie. V pešom dosahu je základná škola, asi 5 minút jazdy je vzdialená medzinárodná Sunny Canadian School, v okolí funguje aj niekoľko súkromných materských škôl. V blízkosti domu je golfové odpalisko a predovšetkým rozsiahly zámocký park s pretkaný chodníkmi s nádhernými výhľadmi, v blízkosti domu vedie tiež cyklotrasa. Cesta do Prahy je rýchla vďaka blízkej diaľnici D1 aj možným obchádzkovým trasám, ľahký je nájazd na Pražský okruh.

Úžitková plocha 250 m2, zastavaná plocha 255 m2, záhrada 1 090 m2, pozemok 1 345 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  250 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  -
 • Zastavaná plocha
  255 m²
 • Záhrada
  1 090 m²
 • Pozemok
  1 345 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  40120
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.