Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Výnimočný objekt trojpodlažného domu postavený v roku 1914 v neskoro secesnom slohu ponúka bývanie v žiadanej bratislavskej lokalite Palisád v Starom Meste. Dispozícia domu predurčuje množstvo spôsobov jeho využitia.

Prízemie tejto historickej budovy je prepojené s novšou prístavbou vstupnou halou s recepciou a vnútornou fontánou. Historická časť domu obsahuje štyri samostatné miestnosti, kuchynku, toaletu, prízemie prístavby disponuje dvoma kanceláriami, archívmi, skladom a veľkou garážou pre štyri autá.
Prvé poschodie budovy disponuje piatimi kanceláriami, kuchynkou a dvoma toaletami. V prístavbe sa nachádza 7 miestností, 3x archív, kuchynka a dve toalety.
Na druhom poschodí je šesť miestností s dvoma toaletami. Podkrovie historickej budovy disponuje veľkým open space-om o výmere 93 m2 s prechodom do dvoch miestností, kuchynka a dve toalety.

Vybavenie zahŕňa laminátové podlahy, hliníkové okná, klimatizáciu Toshiba, drevené interiérové dvere, kotol značky Buderus, vzduchotechniku.

Lokalita Palisád je obľúbená pre svoju výhodnú polohu, ktorá tvorí spojnicu Prezidentského paláca a Bratislavského hradu. V pešej dostupnosti nájdeme taktiež pamätník Slavín a množstvo ambasád. Ďalšou výhodou je blízkosť Horského parku, obchodov a služieb, ako aj vynikajúca dopravná i pešia dostupnosť do centra.

Celková výmera historickej budovy je 748 m2 a výmera dvojpodlažnej prístavby s garážou je 380 m2, spolu 1128 m2 úžitkovej plochy. K budovám prináleží pozemok o rozlohe 1053 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  3 400 000 €
 • Podlahová plocha
  1 128 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  -
 • Pozemok
  1 053 m²
 • Parkovanie
  4x garážové státie, 6x parking na pozemku
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  40252
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.