Šajdíkové Humence - Senica | 1
Šajdíkové Humence - Senica | 2
Šajdíkové Humence - Senica | 3
Šajdíkové Humence - Senica | 4
Šajdíkové Humence - Senica | 5
Šajdíkové Humence - Senica | 6
Šajdíkové Humence - Senica | 7
Šajdíkové Humence - Senica | 8
Šajdíkové Humence - Senica | 9
Šajdíkové Humence - Senica | 10
Šajdíkové Humence - Senica | 11
exkluzívne

Rodinný dom 4 izbový

Úžitková plocha 302 m2, pozemok 876 m2

Senica, Šajdíkové Humence

€ 1 260 000

Do obľúbených Zaujíma ma

V bezprostrednej blízkosti uzavretého rekreačného rezortu exkluzívne ponúkame na predaj túto kompletne zariadenú dvojpodlažnú vilku z dreva. Penati Golf Resort, vzdialený hodinu od Bratislavy i Brna, ponúka 36-jamkové ihrisko navrhnuté štúdiom Nicklaus Design, svetovým lídrom v tomto segmente. Nehnuteľnosť vhodná nielen pre milovníkov golfu má naviac mólo a prístup na súkromnú pláž. Okrem golfu je možné v areáli bicyklovať, hrať tenis či využívať jazero na plávanie, člnkovanie i rybolov.

1.NP tvorí predsieň prepojená s garážou pre 1 auto, práčovňa/technická miestnosť, samostatná toaleta, obývacia izba s krbom spojená kuchyňou s jedálňou a zimnou záhradou s panoramatickými výhľadmi na jazero a okolie, z ktorej vedie vstup na vonkajšiu terasu a do záhrady.
2. NP disponuje hlavnou spálňou s en-suite kúpeľňou, 2 izbami vrátane pracovne, kúpeľňou a samostatnou toaletou.
Okrem garáže je možné parkovať (až 3 autá) na spevnenej ploche pred domom.

Kompletne vybavenie zahŕňa drevené podlahy, drevené okná s trojsklom, podlahové vykurovanie v kúpeľniach či hliníkové vchodové dvere. V interiéri TV Samsung a Panasonic, chladnička LG, práčka a sušička AEG, multifunkčná rúra Elektrolux, vínna chladnička Dunavox, Hi-Fi sústava s reproduktormi Sonus Faber a gramofónom Aries 2. Pomocou inteligentnej technológie Loxone je možné ovládať svetlá, hudbu, slnečné clony, garáž i vzduchotechniku. V záhrade je anglický trávnik s automatickou závlahou Hunter a vírivka.

Malebná a pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu Penati Golf s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (väčšina cesty po diaľnici). V rozľahlom areáli rozprestierajúcom sa na niekoľko hektárovom pozemku sa dá oddychovať na množstvo spôsobov: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania a plávania na jazere, ako i oddych na súkromnej pláži. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčulí. Nechýba ani detské ihrisko.

Interiér 199 m2, terasa 45 m2, mólo 58 m2, zimná záhrada 39,6 m2, pozemok 876 m2

Možnosť odpočtu DPH.

Cena € 1 260 000
Úžitková plocha 302 m2
Terasa 103 m2
Zastavaná plocha 140 m2
Záhrada 736 m2
Pozemok 876 m2
Parkovanie garáž + vonkajšie státia pre 3 autá
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 40435
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.