Rodinný dom

Ponuka súboru dvoch budov s fungujúcou prevádzkou – štýlové drevenice a susedného zrekonštruovaného murovaného horského domu s vonkajším bazénom, záhradným domom, garážou, starostlivo udržiavanou záhradou a slnečnou terasou. Súbor sa rozkladá na polosamote v obci Smržovka v Jizerských horách.

Na prízemí každej budovy je obytná kuchyňa, kúpeľňa a samostatná toaleta. V podkroví sú vždy 4 spálne a toaleta.

Oba domy sú v perfektnom stave a sú kompletne zariadené na ubytovacie účely. Kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Na prízemí je elektrické podlahové vykurovanie, na poschodí priamotopy. V obytnom priestore je krb. Voda pochádza z vlastnej studne, odpady sú riešené vlastnou ČOV. K dispozícii je garáž a 4 vonkajšie parkovacie státie. K príjemnej relaxácii slúži bazén s posuvným krytím, ktorý obklopuje slnečná terasa, na záhrade je aj ohnisko a detské ihrisko. Lyže, bicykle a ďalšie náčinie si môžete uložiť v uzamykateľnom záhradnom domčeku. 

Domy stoja na krásnom pokojnom mieste priamo pri lese, na turistickej trase i cyklotrase, kúsok od obľúbenej sánkarskej dráhy, najbližšia zjazdovka je vzdialená 3 minúty autom. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je niekoľko jizerských skiareálov vrátane Bedřichova či Ještědu, za cca pol hodiny je možné dôjsť aj do krkonošských stredísk. V Smržovke fungujú predajne potravín, reštaurácia, cukráreň, lekáreň aj bankomat.

Zastavaná plocha - 135 m2 (horský dom), 90 m2 (rubinka) a 33 m2 (záhradný dom), garáž 61 m2, záhrada 2 277 m2, pozemok 2 596 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  42075
 • Predajná cena
  1 226 994 €
 • Podlahová plocha
  225 m²
 • Zastavaná plocha
  319 m²
 • Pozemok
  2 596 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Liberecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.