Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

K predaju ponúkame novostavbu bezbariérového rodinného domu s veľkou záhradou v blízkosti centra dynamicky sa rozvíjajúcej obce Vysoký Újezd, ktorá leží pri juhozápadnom okraji Prahy neďaleko CHKO Český kras. Toto príjemné rodinné bývanie je v pohodlnom dosahu všetkého potrebného a prírodu má na dosah ruky.

Praktické dispozičné usporiadanie jednopodlažného bungalovu poskytuje obývacia izba prepojená s kuchyňou, jedálňou a slnečnou záhradnou terasou, ďalej 3 spálne, 2 kúpeľne, šatník, chodbu, technickú miestnosť a predsieň.

Ku kvalitnému vybaveniu patria dubové podlahy v spálňach a šatníku, veľkoformátová dlažba, v kúpeľniach dlažba Villeroy & Boch a batérie Grohe. V obývacej izbe sa vyníma talianska cementová stierka, kuchyňa disponuje lakovanou kuchynskou linkou na mieru od JN interiér s doskou z umelého kameňa, vstavanými spotrebičmi Dietrich a americkou chladničkou Hitachi. K nadštandardu ďalej patria bezfalcové interiérové ​​dvere, alarm, vonkajší kamerový systém Reolink s nonstop nahrávaním, príprava na krb, plastové okná v antracitovej farbe s elektricky ovládanými vonkajšími žalúziami a podlahové vykurovanie v celom dome. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým kotlom. Na záhrade je príprava na bazén a rozostavaný záhradný domček. Parkovanie je k dispozícií pod pergolou s prípravou na strechu a na spevnenej ploche na pozemku.

Dom je súčasťou novej vilovej zástavby obce v susedstve centra, kde funguje materská a základná škola, pošta, reštaurácia, samoobsluha aj obchod s bio farmárskymi výrobkami. V blízkosti domu je aj zastávka prímestského autobusu, ktorým sa dá za necelú polhodinu dostať k stanici metra a obchodno-zábavnému centru Zličín. Autom trvá pohodlná cesta do Prahy po diaľnici D5 len pár minút. Obec je vďaka 18-jamkovému ihrisku známa predovšetkým priaznivcom golfu, okolie však ponúka aj ďalšie vyžitie – možnosť dlhých prechádzok v prírode, bicyklovanie alebo lezenie po skalách.

Úžitková plocha 140 m2, z toho interiér 115,08 m2 a pôda cca 25 m2, zastavaná plocha 139 m2, záhrada 784 m2, pozemok 923 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  734 660 €
 • Podlahová plocha
  140 m²
 • Zastavaná plocha
  139 m²
 • Záhrada
  784 m²
 • Pozemok
  923 m²
 • Parkovanie
  Parkovanie pod pergolou s prípravou na strechu + nekryté parkovacie miesto
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  42593
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.