Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Rodinný dom, 6 izbový

Veľmi komfortný rodinný dom s 5 spálňami, starostlivo udržiavanou záhradou a vonkajším aj vnútorným vyhrievaným dvanásť metrovým bazénom so slanou vodou na 2. poschodí. Dom sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste v slepej ulici pri lese v Tuchoměřiciach, obci na severozápadnom predmestí metropoly, v rýchlom dosahu letiska.

Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a vstupom na terasu aj do záhrady, ďalej spálňa pre hostí, kúpeľňa a vstupná hala. Na poschodí je hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou a vybaveným šatníkom, ďalšie 2 spálne s kúpeľňami, technická komora a balkón, Na 2. poschodí je veľká spálňa, vnútorný bazén s protiprúdom, parný sprchovací kút, samostatná toaleta a balkón. Oba balkóny poskytujú pekné výhľady do záhrady aj do susedného lesa.

Veľa denného svetla do interiéru prepúšťajú veľkoplošné eurookná so sieťami proti hmyzu a trojsklami, okná je možné zatieniť elektrickými žalúziami. Na vykurovaných podlahách je dlažba a celoplošné koberce. Súčasťou vybavenia sú 3 plynové krby, kuchynské spotrebiče Gaggenau, centrálny vysávač, vstavané skrine, audio systém. Vykurovanie rieši tepelné čerpadlo. K domu patrí pivnica, garáž s priamym vstupom do domu a studňa s pitnou vodou.

Príjemné miesto s prírodou na dosah ruky a zároveň v pohodlnom dosahu potrebných služieb. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je medzinárodná škola ISP i Riverside Prague alebo medzinárodná materská škola v Statoniciach, v Tuchoměřiciach funguje aj štátna MŠ i ZŠ, blízko je do nového zábavného parku aj outletového centra. Do hlavného mesta sa dá dostať prímestským autobusom, autom je možné byť behom chvíľky na letisku alebo sa napojiť na Pražský okruh.

Úžitková plocha 480 m2, zastavaná plocha 171 m2, záhrada 1 335 m2, pozemok 1 506 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 135 168 €
 • Podlahová plocha
  480 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  171 m²
 • Záhrada
  1 335 m²
 • Pozemok
  1 506 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42749
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.