Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Rodinný dom

Nevšedný dom organického tvaru, s množstvom denného svetla a krásnymi výhľadmi do upravenej záhrady stojí na pokojnom mieste obce Husinec v prírodnom parku Dolní Povltaví. Časť pozemku je možné využiť na ďalšiu výstavbu, príchod na pozemok je umožnený z 2 strán.

Vstupnú úroveň tvorí obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, spálňa s kúpeľňou, technická miestnosť, špajza, hala a zádverie. Na poschodí sú 3 spálne, 2 terasy, kúpeľňa a samostatná toaleta. Hlavné miestnosti sú orientované na juhovýchod do záhrady.

Okná sú drevené euro s dvojsklami a predokennými žalúziami, podlahy drevené, interiérové ​​dvere z masívu. Vykurovanie je zaistené elektrickým kotlom so zásobníkom a fotovoltaickou elektrárňou, je tu tiež príprava na tepelné čerpadlo. Kúpeľne a kuchyne majú podlahové vykurovanie. Na zavlažovanej záhrade je vybudovaný bazén, jazierko a relaxačný domček so saunou, kúpeľňou a pracovňou. Dom stráži zabezpečovací systém Jablotron. Parkovať je možné v dvojgaráži. Stavba je napojená na obecný vodovod, na pozemku je aj vlastná studňa.

Pozemok je zložený z dvoch parciel, z ktorých jedna o veľkosti 832 m2 je momentálne prázdna a je tu možná ďalšia výstavba. V prístupovej ceste sú k tejto parcele vedené všetky prípojky (plyn, voda, odpad, elektrina, internet). Odpady sú zvedené do kanalizácie cez prečerpávaciu nádrž.

Nádherné miesto na konci slepej ulice, odkiaľ už pokračujú iba chodníky vedúce lesom až dole k Vltave. V obci funguje materská a základná škola, pošta aj predajňa potravín, do Prahy je možné sa dostať autom, ale aj vlakom alebo na bicykli po bezpečnej a nenáročnej cyklotrase pozdĺž Vltavy.

Úžitková plocha 357 m2, z toho interiér 241,3 m2, garáž 36,15 m2 a relaxačný domček 80 m2; zastavaná plocha 286 m2, záhrada 2 844 m2, pozemok 4 327 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 420 513 €
 • Podlahová plocha
  357 m²
 • Garáž
  Áno
 • Zastavaná plocha
  286 m²
 • Záhrada
  4 373 m²
 • Pozemok
  4 659 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42768
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.