Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Rekreačný objekt

Nadštandardný rekreačný objekt v štýle zrubu je momentálne vo výstavbe priamo pri zjazdovke, na nádhernom mieste s pohľadnicovými výhľadmi v Orlických horách, v pokojnej obci Čenkovice s nadmorskou výškou 820 m n.m. Poloha objektu aj jeho dispozičné usporiadanie predurčuje dom na prenájmové využitie. Objekt je možné používať na súkromnú rekreáciu, ale jeho umiestnenie a dispozičné riešenie ponúka funkčnosť na krátkodobé prenájmy s možnosťou ubytovania až 12 osôb. Vo výstavbe je od r. 2021, predpokladaný termín dokončenia 12/2022.

Plocha suterénu obsahuje miesto pre wellness so saunou, WC, vinotéku, dvojgaráž vrátane technologického zázemia a vstup do domu zo záhrady. Prízemie tvorí kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s krbom a pecou, ​​1 spálňa, kúpeľňa, WC, šatňa/práčovňa, sklad záhradného nábytku a prístup na hornú časť záhrady. V podkroví sú 3 spálne, 2 kúpeľne s WC a komorou. 2 zo spální majú schody na vstavané poschodie na spanie.

Budovu navrhol skúsený projektant, ktorý sa na tento typ stavieb špecificky zameriava. Konštrukcia je z tehlových blokov Wienberger Porotherm Profi, strecha z hliníkového plechu, suterén a sokel prízemia bude obložený skladaným prírodným kameňom. Okná sú smrekové s trojsklami, nádherné výhľady poskytujú 4–5 m široké HS portály. Kúrenie je riešené tepelným čerpadlom vzduch-voda, v celom dome bude aplikácia podlahového vykurovania ovládateľná cez mobilný telefón. Uvedená cena je za predaj v stave shell & core. Za príplatok je možné odovzdať dom kompletne dokončený (s drevenými podlahami, keramickou a kamennou dlažbou, kúpeľňami vybavenými modernou sanitou a kuchynskou linkou z masívu so spotrebičmi Bosch). Stavba je pripojená na elektrinu, vodovod aj kanalizáciu, prístup vedie po spevnenej komunikácii. Rekreačný objekt je možné využívať aj na krátkodobý prenájom, podnikateľský zámer je už spracovaný. V prípade využívania na investičné účely je možné zaistiť správu objektu vrátane upratovania.

Príjemná nepreľudnená horská lokalita ponúka možnosť odpočinku v skutočnom pokoji. Obec sa nachádza v malebnom údolí pod Bukovou horou na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov, zrub stojí hneď pri zjazdovke kúsok od prírodného parku. Nádhernú krajinu je možné spoznávať na turistických trasách aj cyklotrasách, v zime na bežkách. V obci funguje predajňa potravín a reštaurácie, ďalšia občianska vybavenosť je potom v Jablonnom nad Orlicí vzdialenom 10 minút jazdy. Miesto má strategickú polohu -– cesta z Olomouca zaberie niečo málo cez hodinu, z Brna cca 1,5 hodiny a z Prahy aj Ostravy 2 hodiny. V krátkej dojazdovej vzdialenosti je aj obľúbený rekreačný areál Dolná Morava s unikátnym visutým mostom.

Úžitková plocha 274 m2, zastavaná plocha 118,06 m2, záhrada 1 176,94 m2, pozemok 1 295 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  780 197 €
 • Podlahová plocha
  274 m²
 • Garáž
  Áno
 • Zastavaná plocha
  118 m²
 • Záhrada
  1 177 m²
 • Pozemok
  1 295 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42839
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Pardubický kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.