Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

K predaju ponúkame nadčasový rodinný dom s kvalitným vybavením, úchvatnými výhľadmi do zelene a s možnosťou až 3 parkovacích státí. Dom stojí na malebnom mieste v širšom centre najatraktívnejšieho českého horského strediska Špindlerův Mlýn, v pokojnej časti Bedřichov.

Prízemie tvorí priestranná obývacia izba s kuchyňou a záhradnou terasou, práčovňa, samostatná toaleta, šatník a vstupná hala. Na 1. poschodí sú 2 spálne, pri hlavnej spálni je walk-in šatník a en-suite kúpeľňa. V podkroví sa nachádzajú ďalšie 2 izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Dom bol vystavaný v r. 2011 sendvičovou metódou z keramických tvárnic Porotherm, tepelnej izolácie a vonkajšieho dreveného obkladu. Nemecká kuchyňa SieMatic je vybavená spotrebičmi Miele (vrátane vinotéky), kúpeľne majú sanitu značky Villeroy & Boch. Do práčovne vedie praktický zhod bielizne. Okná sú drevené euro, vykurovanie je zabezpečené podlahovými konvektormi (zdrojom tepla je plynový kotol Hermann). Dom je napojený na elektrinu, vodovod aj plyn. Parkovanie je riešené garážou a 2 vonkajšími státiami. Záhradná terasa ponúka upokojujúci výhľad na vyrastené stromy, ktoré zaručujú príjemné súkromie, z okien na poschodiach sa otvárajú pohľadnicové obrázky na okolité zalesnené vrchy Krkonošského národného parku.

Výhodná je obzvlášť poloha bokom od hlavného ruchu a zároveň v pohodlnom dosahu zjazdoviek, reštaurácií či obchodov. Kúsok od domu je detský skipark alebo snowtubing, wellness s bazénom aj bobová dráha. Od domu je možné sa napojiť na turistické alebo cyklistické chodníky. Miesto je aj v zime bezproblémovo dostupné po celoročne udržiavanej asfaltovej komunikácii.

Úžitková plocha 276 m2, z toho interiér 250 m2 a terasa 26 m2, pozemok 319 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 168 022 €
 • Podlahová plocha
  250 m²
 • Terasa
  26 m²
 • Pivnica
  -
 • Úžitková plocha
  276 m²
 • Pozemok
  319 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43219
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Královéhradecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.