Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 7 izbový

Nadčasový dizajnový rodinný dom s krbom, veľkou garážou, vlastnou fitness zónou so saunou a jacuzzi a upravenou záhradou sa rozprestiera na 10 árovom pozemku v rezidenčnej štvrti Vinohrady. Lokalita poskytuje súkromie a kľud v bezprostrednej blízkosti lesa.

Na prízemí domu sa nachádza plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a krbom, obývacia izba so vstupom do záhrady, herňa s biliardovým stolom, pracovňa so vstupom na terasu a kúpeľňa. Dispozíciu dopĺňajú komora na potraviny, šatník a schodisko vedúce do sutérenu. Medziposchodie slúži ako relaxačná zóna s krbom. Na poschodí je situovaná nočná časť s hlavnou spálňou s kúpeľňou a šatníkom, štyri ďalšie samostatné izby, galéria a ďaľšia samostatná kúpeľňa. Suterén disponuje fitness zónou so saunou, samostatnou kúpeľňou, práčovňou, pivnicou a technickým zázemím. Pozemok ponúka záhradu s listnatnými stromami a odkladacím priestorom. Na dvore je menšia terasa s posedením, väčšia terasa s jacuzzi.

Vila je vybavená nadštandardnými materiálmi a navrhnutá na mieru architektom. Vybavenie zahŕňa dva funkčné krby, drevené podlahy, podlahové kúrenie tepelným čerpadlom, hliníkové okná, exteriérové hliníkové žalúzie, prípravu na klimatizáciu, termostat v každej miestnosti, šachtu na prádlo, nepriestrelné sklá na strechách terás. Kuchynské zariadenie zahŕňa spotrebiče značky Miele – parnú aj klasickú rúru, chladničku s mrazničkou, chladničku na víno a umývačku riadu. Dom sa predáva nezariadený (okrem vstavaného nábytku a spotrebičov).

Garáž poskytuje priestor pre parkovanie troch osobných aút, vonkajšie parkovanie vo dvore dostupné pre štyri autá.

Vinohrady sú situované v atraktívnej bratislavskej mestskej časti Nového Mesta v blízkosti prírody Malých Karpát s množstvom zelene, kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra (cca 15 minút). V okolí je niekoľko materských a základných škôl, ako aj možnosť výberu z rôznych športových a voľnočasových zariadení.

Interiér 500 m2, zastavaná plocha 210 m2, pozemok 991 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  500 m²
 • Terasa
  87 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Úžitková plocha
  587 m²
 • Záhrada
  694 m²
 • Pozemok
  991 m²
 • Parkovanie
  3x parkovacie státie v garáži, 4x pred domom
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  44095
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.