Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 7 izbový

Dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom s 10 árovým upraveným pozemkom a bazénom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta v blízkosti Horského parku. K dispozícii je garáž v dome a tri vonkajšie parkovacie státia.

Dispozíciu 1.NP časti tvorí vstupná hala so schodiskom a šatníkmi, predsieň, priestranná obývacia miestnosť s krbom prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Ďalej sa tu nachádza spálňa s kúpeľňou (s vaňou, toaletou, bidetom, práčkou a sušičkou), ďalšia spálňa a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Súčasťou domu je tiež zimná záhrada so vstupom na terasu a záhradu s krytým bazénom.
Na 2.NP a 3.NP sa nachádza priestranný mezonet so samostatným vstupom. Prvé podlažie mezonetu tvorí predsieň, obývačka so vstupom na terasu, kuchyňa s jedálňou a vstupom do zimnej záhrady i na terasu. Dispozíciu dopĺňajú spálňa s prístupom na terasu, samostatná kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Na poschodí mezonetu sa nachádza predsieň s úložnými priestormi, dve spálne a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom.
Suterén disponuje technickou miestnosťou, práčovňou a relaxačnou časťou s fínskou saunou a sprchovým kútom.

Štandard zahŕňa podlahové kúrenie, plastové okná, vonkajšie elektrické žalúzie v spodnej časti a v hornej časti domu, klimatizáciu v každej izbe. Obe časti domu majú kompletne zariadenú kuchyňu so vstavanými spotrebičmi.

Poloha rezidencie s rýchlym napojením do blízkeho centra autom či MHD aj s kľúčovými dopravnými tepnami ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V jej blízkosti sú materské i základné školy, inštitúcie športového aj kultúrneho charakteru, obchody aj nákupné centrá. Priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia bezprostrednú blízkosť Horského parku.
K domu prináležia 3 vonkajšie parkovacie státia pred domom a jedna garáž. K dispozícií je taktiež praktický sklad.


Interiér 330 m2, terasy a balkóny 120 m2, pozemok 965 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  330 m²
 • Terasa
  120 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Záhrada
  1 000 m²
 • Pozemok
  965 m²
 • Parkovanie
  3x parkovacie státie pred domom, 1x v garáži
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  44234
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.