Usadlosť / statok

Jazdecký areál "Estancia Las Acacias", situovaný 82 km od mesta Olivera, má široké využitie - pre turizmus, hotelierstvo, rekreáciu či rôznorodé spoločenské a firemné akcie. História areálu siaha až do roku 1882 a na jeho pozemkoch sa nachádzajú tak obytné priestory, ako aj napr. kaplnka či pristávacia dráha.

Vila s históriou siahajúcou až do roku 1882, je vo výbornom stave a jej priestorný interiér s rozmerom 1 000 m2 sa rozprestiera na troch podlažiach. Dom zahŕňa obývaciu izbu, jedáleň, 11 spální (väčšina en-suite s vlastnými kúpeľňami), pracovne (niektoré z nich s kúpeľňou, jedna navyše s krbom), herňu alebo bar. Ďalej je tu bazén, solárium a priestor na grilovanie.

Na pozemkoch nájdete dvojposchodovú kaplnku, strojovňu, dielne a spoločenský priestor v bývalej hospodárskej budove z roku 1889 s rozlohou 1 000 m2 s kúpeľňami, veľkou kuchyňou a grilom. K dispozícii je výcvikový priestor pre kone s 2 domami pre personál, stodola, kôlne, veterinárne zariadenie a skladové priestory. Na pozemku je okrem iného 1 200 m dlhá pristávacia dráha.

Na poliach sa momentálne produkuje kukurica, sója a pšenica.

Pozemok 1 450 hektárov; hlavný dom 1 000 m2; spoločenské priestory 1 000 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  28619
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Úžitková plocha
  2 000 m²
 • Pozemok
  14 500 000 m²
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie usadlosti/statky v lokalite Pampa

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.