Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Usadlosť / statok, 4 izbový

Ponuka farmy s rodinným domom, skleníkmi, hospodárskymi budovami, skladovacou halou a 5 rozľahlými pozemkami o celkovej výmere 14 570 m2. Usadlosť sa nachádza v okrajovej časti stredočeského kráľovského mesta Velvary.

Hlavná budova je dvojpodlažný rodinný dom, pri ktorom stojí záhradný domček. Ďalej sú tu rozľahlé sklady (jeden čiastočne v podzemí), 3 skleníky, všetky s vodou a kúrením, a 4 studne. Na pozemku stoja 2 stodoly s viacúčelovými krytými plochami, oceľovými dverami, oknami a prípojkou na vodu a elektrinu. Bezpečný oplotený areál stodoly je možné ľahko premeniť napr. na konské stajne a pastvu či tréningovú plochu. V okolí je mnoho chodníkov pre jazdu s krásnymi malými jazerami, potokmi a lesmi.

Nehnuteľnosť bola priebežne udržiavaná, v novo rekonštruovanom rodinnom dome sú 2 spálne, 2 vybavené kúpeľne a kompletná kuchynská linka so spotrebičmi Bosch. Suterén je možné využiť ako izbu pre hostí s kúpeľňou (v pláne), práčovňu alebo skladové miestnosti. Veľký podkrovný priestor možno tiež prerobiť na izby. Nehnuteľnosť ponúka široké možnosti využitia - ako zeleninová či ovocná farma, jazdecká stajňa, na chov hospodárskych zvierat. Na oplotenom pozemku je menší les, ovocné stromy a rybník.

Miesto je dobre prístupné, príchod je od asfaltovej komunikácie asi 350 m po spevnenej poľnej ceste, cez súkromnú bránu. V prípade zriadenia jazdeckej stajne sa ponúkajú možnosti pekných vychádzok po okolí. Občianska vybavenosť je vzdialená asi 5 minút jazdy autom, v dosahu je autobusová aj železničná zastávka. Centrum Prahy je vzdialené 30 minút jazdy autom.

Úžitková plocha 200 m2, zastavaná plocha 2 013 m2, pozemok 14 570 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 013 197 €
 • Úžitková plocha
  200 m²
 • Zastavaná plocha
  2 013 m²
 • Pozemok
  14 570 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43400
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa i na ďalšie usadlosti/statky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.