Kancelárske priestory

Slnečný priestor s južnou orientáciou v obľúbenom projekte Eurovea ponúka reprezentatívny výhľad na Dunaj a lužné lesy. K priestoru prislúcha priestranná pivničná kobka a parkovacie státie v suteréne domu.

Dispozíciu priestoru tvorí vstupná chodba s walk-in šatníkom, veľký open space s výhľadom na Dunaj, tri kancelárie, dve so vstavaným šatníkom, jedna s en suite kúpeľnou a kuchynkou. Na chodbe sa nachádza druhá kúpeľňa a vstavaný šatník so serverovňou. Tri kancelárie sú orientované do tichého vnútrobloku

Štandard priestorov tvoria vinylové podlahy, bezpečnostné protipožiarne dvere, vykurovanie zabezpečujú podlahové konvektory, izby sú klimatizované s hliníkovými oknami.

Obľúbená lokalita v blízkosti centra mesta poskytuje všetku občiansku vybavenosť vrátane bohatých možností športového vyžitia ako i rýchlu dostupnosť autom aj MHD. Priamo v objekte sú suchou nohou k dispozícii všetky druhy obchodov, bio potravín, supermarket, fitness centrum, notár, banky, masáže, kiná, obľúbené reštaurácie, kaviarne a iné. Príjemná lokalita s pešou dostupnosťou do historického centra mesta poskytuje nezameniteľné večerné prechádzky na obľúbenej Dunajskej promenáde.

Interiér 137 m2, loggia 6 m2, pivničná kobka 7 m2.

Cena prenájmu 1 700 EUR + 400 EUR záloha za energie a služby + 200 EUR parkovacie státie v garáži domu.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102302
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  400 EUR
 • Plocha k dispozícii
  137 m²
 • Parkovanie
  200 EUR
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.