Kancelárie

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe s dvoma terasami s výnimočným výhľadom na mesto, Bratislavský hrad a Slavín. Priestory sa nachádzajú na strešnom podlaží. Lokalita Leškovej ulice v Starom Meste ponúka jednoduchý prístup do centra, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. Neďaleko domu je tiež park na Námestí slobody a Prezidentská záhrada.

Dispozícia pozostáva z jedného slnečného open space-u s kuchynkou, dvoch ďalších samostatných kancelárií (jedna kancelária s východom na terasu), skladu, kúpeľne so sprchovým kútom a kúpeľne s vaňou.

Štandard priestoru tvoria laminátové podlahy, interiérové dvere z masívneho dreva, hliníkové okná, klimatizácia. Kuchynská linka je vybavená elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu. K dispozícii je aj sklad a parkovanie v garáži.

Mesačný nájom 1.200 EUR + energie a služby 200 EUR + parkovacie miesto v podzemnej garáži 100 EUR

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  37821
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  200 EUR mesačne
 • Plocha k dispozícii
  157 m²
 • Parkovanie
  garážové státie 100 EUR
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.