Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

zvýšené prízemie

Administratívne priestory na prenájom v jednopodlažnom objekte s parkovacími miestami v mestskej časti Nové Mesto sa nachádzajú v blízkosti Trnavského mýta, v lokalite, kde je všetko na dosah ruky (kompletná občianska vybavenosť), s výbornou dopravnou dostupnosťou a spojením s ostatnými časťami mesta (autom, MHD, pešo).

Priestory o výmere 380 m2 sú dispozične členené na viacero samostatných miestností so svetlou výškou v rozpätí 2,45 m až 4 m, majú jeden vchod, vlastnú kuchynku a oddelené toalety. Prenajímajú sa ako jeden celok. Priestory sú chránené bezpečnostným systémom (alarmom), ako aj mechanickým zabezpečením okien mrežami. K priestorom je možný prenájom vonkajších parkovacích miest.

Trnavské mýto a jeho okolie je dôležitou súčasťou širšieho centra mesta, má priame spojenie s hlavnou železničnou stanicou i letiskom, nachádza sa tu nákupné a zábavné centrum Central, ako aj ďalšie nákupné možnosti vrátane tržnice, reštaurácie, kaviarne, školy, polikliniky a obľúbených športovísk. V súčasnej dobe mení svoj postindustriálny ráz a má perspektívu stať sa dôležitým kultúrno-spoločenským bodom na mape Bratislavy a tiež výrazne posilniť svoje postavenie významného dopravného uzla.

Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačný nájom
  7.50 - 10 € / m²
 • Poplatky za služby
  2.50 EUR mesačne za m²
 • Plocha k dispozícii
  380 m²
 • Parkovanie
  75 EUR / jedno ps / mesiac
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  38669
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.