Kancelárie

V prestížnej lokalite historického centra na Gorkého ulici ponúkame na prenájom kancelárske priestory s 4 izbami a so saunou situované na 5. poschodí v budove s výťahom. Lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla. Občianska vybavenosť na dosah ruky, ako aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD či na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, 3x izba, 2x toaleta, kúpeľňa, sauna s relaxačnou miestnosťou so sprchovým kútom.

Priestory sú čiastočne zariadené nábytkom vrátane šatníkov, elektrospotrebičmi v kuchyni,TV a satelitným prijímačom. Možnosť vonkajšieho parkovacieho státia je k dispozícii za poplatok.

Štandard tvoria laminátové podlahy, vykurovanie a chladenie pomocou fancoilov, vzduchotechnika, nový kuchynský kút, strešné okná značky Velux.

Cena prenájmu 1.300 EUR+DPH, energie 370 EUR+DPH, parkovacie státie 163 EUR+DPH

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  40910
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  370 EUR mesačne
 • Plocha k dispozícii
  148 m²
 • Parkovanie
  vonkajšie parkovacie státie 163 EUR/mesiac+DPH
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.