Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Bezručova, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 3 izbový

Interiér 92 m2, loggia 4 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Bezručova

Ponúkame na prenájom dizajnovo zariadený klimatizovaný 3-izbový byt s priamym výhľadom na obľúbenú dominantu Bratislavy, Modrý kostolík sv. Alžbety. Byt je situovaný v nedávno dokončenej novostavbe Bezručova v Starom Meste.

Byt sa dispozične delí na priestrannú obývaciu izbu s kuchynským kútom a jedálňou so vstupom na loggiu s výhľadom na Modrý kostolík. Ďalej je tu hlavná spálňa s walk-in šatníkom, druhá spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňou s walk-in sprchovým kútom a toaletou a vstupná chodba so vstavaným šatníkom a samostatnou toaletou s umývadlom. Veľkou výhodou je privátnosť projektu, ktorá v danom vchode zabezpečuje iba jedného suseda na podlaží.

Zariadenie bytu zahŕňa kompletne vybavenú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi Siemens vrátane umývačky riadu a indukčnej dosky, kúpeľňu vybavenú práčkou a sušičkou značky Miele. Štandard bytu tvoria drevené podlahy, hliníkové okná, podlahové kúrenie, bezpečnostné protipožiarne dvere, elektrické predokenné rolety a klimatizácia v každej izbe. K bytu prináleží uzamykateľná garáž a parkovacie státie v suteréne domu za príplatok. Vstup do domu je zabezpečený kamerovým systémom a otváraním na čip.

Prestížna lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Jakubovho námestia s detským ihriskom, parkom na Šafárikovom námestí a s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako zastávok MHD a napojenia na hlavné dopravné ťahy.

Interiér 92m2, loggia 4m2

Mesačný nájom 1400 EUR + 200 EUR energie a služby vrátane internetu a TV + 100 EUR garážové státie + 200 EUR uzamykateľná garáž

Mesačné nájomné € 1 400
Služby € 200
Celková plocha 96 m2
Loggia 4 m2
Parkovanie parkovacie státie + samostatná garáž
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 37012

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.