Byt, 2 izbový

Nový atraktívny nadštandardný nezariadený byt s klimatizáciou a výhľadom na námestie Jiřího z Poděbrad a jedinečný kostol Nejsvětějšího srdce Páně na 1. poschodí kompletne zrekonštruovaného secesného činžiaku s výťahom a zachovanými pôvodnými prvkami. Výhodná lokalita priamo na námestí Jiřího z Poděbrad so stanicou metra a električkovými spojmi, so všetkou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, spálňa so šatníkom, plne vybavená kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, toaletou a bidetom, toaleta pre hostí a vstupná hala.

Kvalitné materiály a spracovanie, veľké okná, dubové parkety, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, vstavané skrine, plynový kotol, práčka / sušička, množstvo úložného priestoru, pivnica. Poplatky za spoločné domové služby 2.000 Kč / os. / mes. Elektrina bude prevedená na nájomcu. Byt je ponúkaný nezariadený, možno dozariadiť za vyššie nájomné. Fotografie sú vizualizáciami budúceho stavu.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  39746
 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.