Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Drotárska cesta, Staré Mesto - Bratislava I | 7

Byt 2 izbový

Interiér 60 m2, terasa 31 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Drotárska cesta

Tento priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou na prenájom je situovaný vo vyhľadávanej štvrti Starého Mesta na Drotárskej ceste. Nachádza sa v novostavbe v tichej lokalite v blízkosti Horského parku s rýchlym napojením na diaľničný obchvat.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly s množstvom úložného priestoru, samostatnej toalety a kúpeľne s walk-in sprchovým kútom, z obývacej izby s jedálenským kútom a kompletne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, teplovzdušnej rúry, indukcie a americkej chladničky. Súčasťou bytu je aj spálňa s manželskou posteľou. Vchod na priestrannú bezúdržbovú terasu je z oboch izieb.

Štandardom vybavenia sú drevené podlahy, klimatizácia, práčka so sušičkou v kúpeľni, v spálni premietacie plátno a predpríprava na projektor.

Mesačný nájom 680 EUR vrátane parkovacieho státia + 120 EUR energie a služby

Interiér 60 m2, terasa 31 m2

Mesačné nájomné € 680
Služby € 120
Celková plocha 91 m2
Terasa 31 m2
Parkovanie 1x garážové parkovacie miesto
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 41346

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.