Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 10
exkluzívne

Byt 2 izbový

Interiér 64 m2, terasa 244 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Zámocká

Nadštandardný 2-izbový byt s inteligentným systémom je vybavený dizajnovým nábytkom a disponuje výnimočným panoramatickým výhľadom z priestrannej terasy. Bytový dom je situovaný v lukratívnej časti Starého Mesta na Zámockej ulici, priamo pod Bratislavským hradom. Poloha bytu v historickej uličke centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky MHD. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou.

Dispozíciu bytu tvorí vchod do bytu priamo z výťahu, vstupná hala, priestranná obývacia izba so vstupom na veľkorysú terasu, obývacia izba spojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom a toaletou, veľký úložný priestor a ďalší vchod.

Štandard bytu tvoria vinylové podlahy, hliníkové okná, externé elektrické žalúzie, podlahové vykurovanie a centrálna klimatizácia. Vybavenie zahŕňa chladničku s mrazničkou, indukčnú varnú dosku, vstavaný digestor, rúru, umývačku riadu, práčku, TV, audio systém. Celý byt je možné ovládať inteligentným systémom cez mobilnú aplikáciu. Byt je taktiež zabezpečený kamerovým systémom a alarmom v interiéri aj exteriéri. K bytu je možné prenajať dve parkovacie státia v garáži domu za 120 EUR/ks. Byt sa prenajíma kompletne zariadený kvalitným a luxusným zariadením v modernom štýle.

Interiér 64 m2, spoločná terasa 244 m2

Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 308 m2
Terasa 244 m2
Parkovanie 2x garážové státie 120 EUR/ks/mes
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 42559

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

banner penati