Všetky správy

27. marec 2019

Svoboda & Williams expanduje na Slovensko

Od marca tohto roku poskytuje realitná kancelária Svoboda & Williams svoje služby tiež na slovenskom realitnom trhu. Spoločnosť na Slovensku pôsobí ako exkluzívny partner realitnej siete Christie's International Real Estate, ktorá ponúka nehnuteľnosti v najžiadanejších lokalitách celého sveta.

Svoboda & Williams sa počas viac ako dvoch dekád svojho pôsobenia na českom trhu etablovala ako dominantný hráč v segmente prémiových nehnuteľností. Jej renomé je založené na progresívnej marketingovej filozofii a výnimočnej kvalite služieb a portfólia. Spoločnosť je exkluzívnym partnerom globálnej realitnej siete Christie's International Real Estate pre Českú republiku a Slovensko. "Práve licencia od Christie's sa stala bezprostredným impulzom pre našu expanziu," vysvetľuje Prokop Svoboda, majiteľ Svoboda & Williams. Ďalším významným faktorom bola vysoká previazanosť českého a slovenského trhu. "V posledných rokoch sa na nás často obracali investori, s ktorými spolupracujeme v Českej republike, s požiadavkou, aby sme svoju pôsobnosť rozšírili aj na slovenský trh," hovorí Prokop Svoboda. Expanzia Svoboda & Williams prichádza v čase, keď Slovensko zažíva mimoriadny realitný boom, podporený nízkymi úrokovými sadzbami pri hypotékach, a ceny slovenských nehnuteľností dosahujú každým kvartálom nové maximum.

Vedľa značky Svoboda & Williams, ktorá sa zameriava na prémiové nehnuteľnosti, prináša spoločnosť na slovenský trh tiež značku FeelHome, pod ktorou budú ponúkané kvalitné byty a rodinné domy strednej cenovej kategórie. Nehnuteľnosti na pomyselnej špičke realitného ľadovca zaštíti prestížna značka Christie's International Real Estate. "Vďaka spolupráci s realitnou sieťou Christie's International Real Estate, vlastnícky prepojenou s legendárnou aukčnou sieňou, ponúkneme slovenským majiteľom prémiových nehnuteľností možnosť predstaviť ich v kontexte značky s medzinárodným renomé a osloviť tak investorov po celom svete. Slovenským kupujúcim prinášame jednoduchý prístup k luxusným nehnuteľnostiam v najžiadanejších svetových lokalitách," hovorí Prokop Svoboda.

Vedením slovenskej pobočky Svoboda & Williams bol poverený JUDr. David Martan RSc., ktorý sa na slovenskom trhu úspešne pohybuje viac ako pätnásť rokov a spolupracoval na rade úspešných realitných projektov. David Martan je vyštudovaný právnik a držiteľ titulu RSC. (Real Estate consultant), ktorý garantuje najvyššie možné realitné vzdelanie. "Slovenským klientom ponúkame pridanú hodnotu renomovaných značiek, know-how etablovanej realitnej kancelárie v kombinácii s expertnou znalosťou trhu. Aktuálne finalizujeme zostavovanie tímu realitných profesionálov pre bratislavskú pobočku a prebiehajú intenzívne rokovania s vlastníkmi nehnuteľností a lokálnymi developermi, "uvádza David Martan.

Bratislavská pobočka Svoboda & Williams sa nachádza v Starom Meste, na adrese Ventúrska 12. Pre klientov je otvorená každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 hod.

Svoboda & Williams | Slovensko

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.