Všetky správy

06. marec 2020

Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach

Dvojdňová konferencia, ktorá sa uskutočnila v závere februára 2020, bola venovaná súčasným trendom na poli prémiových nehnuteľností a inováciám, najmä v oblasti marketingu. Debaty prebiehali medzi majiteľmi a ďalšími predstaviteľmi realitných kancelárií z Európy, Austrálie a Severnej a Južnej Ameriky, tvoriacich globálnu sieť Christie's International Real Estate.

Tohtoročná konferencia usporiadaná realitnou sieťou Christie's International Real Estate sa uskutočnila v Palm Beach a zúčastnili sa jej aj členovia tímu Svoboda & Williams. Program konferencie sa týkal najmä tém súvisiacich s vývojom trhu prémiových nehnuteľností, marketingových stratégií novej generácie, priestor bol venovaný taktiež problematike životného prostredia a vplyvu nového koronavírusu na stav svetovej ekonomiky. „Konferencia nám umožňuje nahliadnuť na segment prémiových nehnuteľností z globálnej perspektívy, vďaka čomu môžeme ľahšie predpovedať, čo nás v nasledujúcom období čaká, rovnako tak i aké nástroje sú v marketingu tohto segmentu aktuálne najefektívnejšie,“ dodáva Prokop Svoboda, majiteľ Svoboda & Williams.

„Jednotlivé panelové diskusie, meetingy a networkingy prebiehajúce v rámci dvojdňovej konferencie predstavujú pre našich exkluzívnych partnerov skvelú príležitosť na nadviazanie spolupráce a výmene nápadov. Zároveň sa zoznámia so stratégiami, ktoré môžu posilniť ich pozíciu na trhu prémiových nehnuteľností," uviedol Dan Conn, CEO Christie's International Real Estate.

Christie's International Real Estate pôsobí na celosvetovom poli prémiových nehnuteľností viac ako 30 rokov a v súčasnosti združuje realitných expertov z 49 krajín. Svoboda & Williams je exkluzívnym partnerom siete pre Českú republiku a Slovensko od roku 2017.

Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach Svoboda & Williams účastníkom medzinárodnej konferencie Christie’s International Real Estate v Palm Beach

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.