Všetky správy

26. marec 2020

Svoboda & Williams predstavuje nový koncept nájomného bývania Flexi Rentals

Pandémia koronavírusu otriasla všetkými segmentmi trhu vrátane toho nájomného. Dvojnásobne to potom platí pre bratislavský trh krátkodobých prenájmov, ktorý je podľa súčasných odhadov tvorený približne 2500 bytmi. Dá sa očakávať, že nájomcovia budú v tejto neistej dobe požadovať pružnosť nájomného vzťahu. Svoboda & Williams tak prináša nový koncept nájomného bývania Flexi Rentals - kompletne zariadené byty s flexibilnou dobou nájmu.

Jedným z prvých dôsledkov šírenia koronavírusu bolo úplné zastavenie turistického ruchu, ktorého dohru zatiaľ môžeme len odhadovať. Navyše možno predpokladať určitú formu regulácie krátkodobých prenájmov. Bytové jednotky, ktoré doteraz slúžili ako ubytovacie zariadenie, už teraz začínajú vytvárať previs ponuky bytov na prenájom v širšom centre Bratislavy. Trh tak čelí mimoriadnej disrupcii, ktorá zasiahne všetkých prenajímateľov, tých dlhodobých nevynímajúc.

Svoboda & Williams tak prichádza s riešením pre nájomný trh: nový koncept bývania Flexi Rentals, v rámci ktorého ponúkne prenajímateľom kompletný manažment nevyužitých bytových jednotiek. "Nájomcovia budú môcť uzavrieť zmluvu len na dobu, ktorá im vyhovuje. Domnievame sa, že tento druh nájmu bude veľa ľudí vzhľadom na ich vzniknutú životnú situáciu preferovať," dodáva David Martan, vedúci slovenskej pobočky Svoboda & Williams.

Flexi Rentals | Svoboda & Williams

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.