Všetky správy

08. apríl 2020

Svoboda & Williams pomôže s riešením súčasnej situácie nájomcov nebytových priestorov

Súčasný stav nevyhnutne zahýbe celým kancelárskym trhom, preto tím Svoboda & Williams ponúka pomoc pri optimalizácii prevádzkových nákladov v oblasti prenájmu kancelárskych, výrobných a skladových priestorov.

Svoboda & Williams ponúka nájomcom nebytových priestorov úvodnú bezplatnú konzultáciu a analýzu ich súčasných nájomných podmienok. Cieľom služby je dosiahnutie dohody s prenajímateľom vedúcej k celkovému zníženiu prevádzkových nákladov nájomcu, prejednanie nájomných podmienok a zabezpečenie podnájmu voľných kapacít, prípadne relokácie nájomcu. Prípadne spoločnosti môžu využiť službu Flexi Office Management, prostredníctvom ktorej pre nich Svoboda & Williams nájde prechodné riešenie v podobe zdieľaných kancelárií s flexibilnou dobou nájmu.

"Nájomcovia komerčných priestorov sa na nás začínajú obracať s otázkami o možných riešeniach náhle vzniknutej situácie, v ktorej sa množstvo firiem stretáva so zásadnými výpadkami svojich príjmov. Snažíme sa situáciu na trhu monitorovať a ponúkame súčinnosť pri rokovaniach s prenajímateľmi, ktorých situácia nie je o nič jednoduchšia," dodáva Dagmar Skalníková, ktorá má v Svoboda & Williams na starosti zastupovanie nájomcov.

Oddelenie komerčných prenájmov Svoboda & Williams

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.