Všetky správy

15. apríl 2020

Svoboda & Williams bola exkluzívne poverená predajom bytov v novom rezidenčnom projekte na Kolibe

Realitná kancelária Svoboda & Williams na základe exkluzívneho poverenia zahájila predaj bytov v novo vzniknutom developerskom projekte na Kolibe. Lokalita rezidenčného komplexu patrí medzi najlukratívnejšie adresy v Bratislave, pričom spája bývanie obklopené prírodou s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta.

Rezidenciu tvoria tri bytové domy s vnútorným aj vonkajším parkovaním a zelenými strechami. Každá stavba projektu má 4 nadzemné podlažia: bytový dom A disponuje 17 bytmi, domy B a C 15 bytmi. K dispozícii sú 1 a 4 izbové byty s výmerou od 43 m2 do 368 m2. V rámci projektu tak vznikli byty s impozantným výhľadom na mesto alebo s predzáhradkami či veľkorysými terasami. V projekte sú použité dizajnové prvky v prevedení vysokého štandardu kvalitných materiálov – drevené podlahy, značková sanita, interiérové dvere s nadštandardnou výškou 210 cm, podlahové vykurovanie a hliníkové okná s izolačným trojsklom. Ku každému bytu naviac prislúcha pivničná kobka.

Poloha v lukratívnej bratislavskej štvrti ponúka nadčasové bývanie v tichej zóne na úpätí Malých Karpát s bohatými možnosťami športového vyžitia v bezprostrednom okolí. Lokalita rezidencie disponuje taktiež kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane zastávok MHD, kaviarní, reštaurácií a škôl či obľúbeného parku Gaštanica s detským ihriskom.

Viac informácii o projekte na Kolibe.

Byty Koliba | Svoboda & Williams Byty Koliba | Svoboda & Williams Byty Koliba | Svoboda & Williams Byty Koliba | Svoboda & Williams

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.