Všetky správy

08. október 2020

Svoboda & Williams je exkluzívnym predajcom kaštieľa s biodiverzným parkom v blízkosti Bratislavy

Realitná kancelária Svoboda & Williams bola poverená predajom reprezentatívneho kaštieľa, obklopeného veľkým parkom v chránenej oblasti Malých Karpát. Okrem kaštieľa sú na pozemku o výmere viac ako 63 árov i ďalšie budovy: konferenčné centrum s krytým bazénom, dom pre personál či garáž s nabíjaním pre elektromobily.

Táto výnimočná nehnuteľnosť, ktorá pôvodne slúžila ako kúpele, nedávno prešla kompletnou rekonštrukciou. Je vzdialená iba 25 km od Bratislavy a do 1 hodiny jazdy autom od českej i rakúskej diaľnice, čo z nej robí strategické miesto pre rezidenčné, ako aj podnikateľské účely. Obľúbené vinohradnícke oblasti v Pezinku a Modre sa taktiež nachádzajú v blízkosti kaštieľa. Objekt je ideálne využívať ako súkromnú kliniku, spa rezort, estetické centrum či reprezentatívne sídlo firmy.

Kaštieľ z roku 1905 má celkovo 12 izieb a jeho interiér zdobia nadštandardné dizajnové prvky talianskej značky Versace Home Design. Vybavený je drevenými eurooknami, solárnymi panelmi, audio systémom, v exteriéri kamerovým systémom, automatickými závlahami, studňou a fontánou. Veľkorysý pozemok plný zelene poskytuje pokoj a súkromie vrátane parkoviska až pre 36 áut.

Viac informácii o nehnuteľnosti.

Svoboda & Williams je exkluzívnym predajcom kaštieľa s biodiverzným parkom v blízkosti Bratislavy Kaštieľ na predaj | Svoboda & Williams Kaštieľ v oblasti Malých Karpát

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.