Všetky správy

15. apríl 2021

Súkromné letné sídla na predaj v Chorvátsku

Exkluzívne partnerstvo s medzinárodnou sieťou Christie's International Real Estate prináša mnoho výhod; jednou z nich je aktuálna ponuka letných sídiel na predaj v obľúbenej dovolenkovej destinácii, Chorvátsku.

Realitná spoločnosť Svoboda & Williams je súčasťou partnerskej siete Christie's International Real Estate od roku 2017. V Česku a na Slovensku je tak Svoboda & Williams jedinou realitnou spoločnosťou patriacou do tejto exkluzívnej siete združujúcej 138 realitných kancelárií, zameraných na prémiový segment, v 46 krajinách celého sveta. Christie's International Real Estate je vlastnícky prepojená so spoločnosťou Christie's, popredným svetovým obchodníkom s umením. Značka Christie's je synonymom pre výnimočné umelecké diela, kvalitné služby a rozsiahle know-how. Jej realitná sieť Christie's International Real Estate je rovnako silným pojmom v realitnom svete – má kancelárie v Londýne, New Yorku, Hongkongu, Moskve, Los Angeles i Palm Beach.

Vďaka tomuto partnerstvu tak s blížiacim sa letom a postupným uvoľňovaním covidových opatrení prinášame v spolupráci so spriatelenou chorvátskou realitnou kanceláriou neopakovateľnú ponuku víl a bytov na predaj v rôznych častiach Chorvátska. V našom portfóliu nájdete elegantný dizajnový byt v hlavnom meste Záhreb, vilu s privátnou plážou na ostrove Korčula alebo moderné domy s bazénmi na polostrove Istria. V obľúbenej Severnej Dalmácii, ktorá je vzdialená okolo 7 hodín autom z Bratislavy, je situovaný výnimočný penthouse s priamym výhľadom na Jadranské more.

Súkromné letné sídla na predaj v Chorvátsku Súkromné letné sídla na predaj v Chorvátsku Súkromné letné sídla na predaj v Chorvátsku

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.