Všetky správy

26. november 2021

Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected

Po necelom roku od spustenia online magazínu Selected vydáva Svoboda & Williams prvý printový špeciál, ktorého ústrednou linkou sú rozličné spôsoby, akými možno dôjsť k šťastnej mysli a stavom radosti. Vo štvrtok 25. novembra k príležitosti vydania prebehol slávnostný večer plný umenia a vôní v ateliéri umelkyne Lucie Jindrák Skřivánkovej.

Prvý tlačený špeciál Selected vznikal v úzkej spolupráci marketingového tímu Svoboda & Williams so šéfredaktorom magazínu Tomášom Ottom. „Jedným z prvotných zámerov, ktorý sme si určili ešte pred tým, ako sme spustili online magazín Selected, bolo digitálny formát raz ročne doprovodiť tým tlačeným. Nechceli sme ale vydať nudný firemný časopis plný prázdnych slov, naopak sme sa usilovali o skutočne zaujímavý obsah, ako po písanej, tak po vizuálnej stránke,“ vysvetľuje Otta. Natália Bartošová, ktorá mala na starosti marketingovú stránku projektu, dopĺňa: „Išlo nám najmä o to, aby bol tlačený magazín Selected decentne a zároveň moderne spracovaný a aby jeho obsah stál predovšetkým na portrétovaní zaujímavých osobností.

Spomínanú vizuálnu stránku povzniesla spolupráca s významnou českou umelkyňou Luciou Jindrák Skřivánkovou, ktorá špeciálne pre Selected vytvorila dielo na jeho obálku. „Obraz som maľovala s myšlienkou na krásu života, spokojnosť a rozkvet. Púšťala som si pri tom svoju obľúbenú skladbu Stand on the Word od Keedz, pri ktorej vždy tancujem, a podľa nej som obraz tiež pomenovala. Pieseň je o láske, ktorú nič neohrozí, je pevná ako skala. Na obraz som použila dominantnú žltú farbu, celá kompozícia sa vznáša a tancuje, je tam ľahkosť a hravosť. To sú veci, ktoré robia život ľahším a zároveň naplneným,“ hovorí umelkyňa.

Práve v ateliéri Lucie Jindrák Skřivánkovej prebehol 25. novembra slávnostný večer k príležitosti vydania prvej tlačenej edície magazínu. Celá udalosť prebehla pod taktovkou Svoboda & Williams a projektu Studio Visit, o nezabudnuteľnú atmosféru sa okrem všadeprítomného umenia postarali aj interiérové parfémy Pigmentarium.

 

Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected Svoboda & Williams vydala prvý printový špeciál magazínu Selected

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.