Všetky správy

25. november 2021

Svoboda & Williams víťazom v kategórii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021

Realitná spoločnosť Svoboda & Williams zvíťazila v kategórii Best Local Real Estate Agency v 21. ročníku tohtoročných CIJ Awards Czech Republic.

Na tohtoročnom ročníku CIJ Awards bolo nominovaných 73 spoločností, osobností, projektov, transakcií a kampaní, ktoré súťažili v celkom 22 kategóriách. Realitná spoločnosť Svoboda & Williams obhájila víťazstvo v kategórii Best Local Real Estate Agency. „Ocenenie si veľmi vážime, pretože je ukazovateľom kontinuity v kvalite služieb poskytovaných našim klientom. Rád by som poďakoval ako všetkým, ktorí pre nás hlasovali, tak celému tímu Svoboda & Williams,“ uviedol k zisku ocenenia Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams.

Ocenenia CIJ Awards Czech Republic, ktoré majú na poli realitného trhu v Českej republike najdlhšiu tradíciu, každoročne udeľuje spoločnosť Roberts Publishing Media Group, s. r. o., vydavateľ tlačených a online správ zameraných na dianie v realitnom segmente regiónov strednej a juhovýchodnej Európy.

 

Svoboda & Williams víťazom v kategórii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021 Svoboda & Williams víťazom v kategórii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021 Svoboda & Williams víťazom v kategórii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021 Svoboda & Williams víťazom v kategórii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2021

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.