Všetky správy

25. január 2022

Svoboda & Williams finančne podporila Českú spoločnosť ornitologickú

Svoboda & Williams podporila finančným darom Českú spoločnosť ornitologickú, ktorá sa dlhodobo zaoberá ochranou vtákov aj ich prostredím a zasadzuje sa o to, aby svojimi činnosťami motivovala k ochrane aj širokú verejnosť.

K aktivitám Českej spoločnosti ornitologickej patrí okrem monitoringu a výskumu aj budovanie vtáčích parkov, ktoré predstavujú útočisko nielen pre vtáky, ale aj pre ďalšie ohrozené živočíchy aj rastliny. ČSO doteraz úspešne vybudovala štyri vtáčie parky: Josefovské lúky, Mníšske lúky, Kosteliska a Malú Lipovú. Darovaná čiastka tak bude využitá na ďalší rozvoj týchto území.

V ochrane cenných prírodných lokalít sa angažujeme už niekoľko rokov, napríklad prostredníctvom spolupráce so spolkami Mokrade a Zamenis. Česká spoločnosť ornitologická sa venuje aktivitám, ktoré sú s tými našimi úzko previazané, preto je podpora jej pôsobenia ďalším logickým krokom,“ hovorí Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams finančne podporila Českú spoločnosť ornitologickú Svoboda & Williams finančne podporila Českú spoločnosť ornitologickú

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.